هفت تا از ویژگی های وردپرس که باعث محبوبیت آن شده

هفت ویژگی وردپرس که باعث محبوبیت آن شده

وردپرس یکی از محبوبترین سیستمهای مدیریت محتوا است. در این مقاله قصد داریم ویژگی های وردپرس که باعث محبوبیت آن شده اند را با هم بررسی کنیم.

1- رایگان بودن وردپرس

وردپرس یک پروژه رایگان است و برای استفاده از آن حتی لازم نیست 1 ریال هم پول پرداخت کنید.

 

2- سادگی استفاده از وردپرس

وردپرس ساخته شده که کار طراحی و مدیریت سایت را ساده کند. شما با وردپرس به راحتی میتوانید یک سایت را طراحی و محتوای مورد نظرتان رو منتشر کنید.

 

3- انعطاف پذیری وردپرس

با وردپرس هر نوع سایتی را میتوانید ایجاد کنید. فرقی نمیکند سایت مورد نظرتان خبری ، شخصی ، فروشگاهی و … باشد.

 

4- امکان استفاده از قالب های متنوع در وردپرس

آنقدر قالبهایی که برای وردپرس طراحی شده اند زیاد هستند که هر طرحی در ذهنتان باشد به راحتی می توانید قالبی شبیه به آن را پیدا کنید و در سایت خود استفاده نمایید.

 

5- امکان استفاده از افزونه ها در وردپرس

ممکن است در ابتدا که وردپرس را نصب می کنید برخی از کارهای مد نظرتان را نتوانید انجام دهید. اما به لطف افزونه ها اکثر کارهای مورد نیاز یک وبسایت را می توانید به راحتی و با چند کلیک و نصب افزونه مورد نظر آن انجام دهید. روز به روز نیز با توجه به نیازهای مختلف کاربران افزونه های جدیدی توسط برنامه نویسان نوشته می شود.

 

 6- قابلیت های مختلف انتشار مطلب در وردپرس

در وردپرس علاوه بر اینکه میتوانید مطالب خود را منتشر و ویرایش نمایید ، از قابلیت هایی مثل زمانبندی نیز میتوانید استفاده نمایید و مطلبتان را در زمان دلخواهتان منتشر نمایید. همچنین میتوانید مطالبی با رمز منتشر نمایید تا شخص با وارد کردن رمز ، آن مطلب را مشاهده نماید.

 

7- تطابق وردپرس با آخرین استانداردهای وب

وردپرس با آپدیت های منظمی که منتشر می کند و همچنین تیم پشتیبانی قوی ، همواره سیستمش را بروز نگه می دارد و معمولا با اکثر مرورگرها سازگار است.

پیشنهاد می کنیم مطلب زیر را نیز مطالعه نمایید.
وردپرس چیست؟

در این مطلب برخی از ویژگی های وردپرس که باعث محبوبیت آن شده است را مورد بررسی قرار دادیم. چنانچه دلایل دیگری را میدانید میتوانید از قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید