آموزش وردپرس به صورت ویدیویی (رایگان ❤️)

آموزش جامع طراحی سایت بدون کدنویسی با وردپرس

آموزش وردپرس ، در این دوره آموزشی طراحی سایت را بدون کدنویسی و با سیستم مدیریت محتوای وردپرس به شما آموزش خواهیم داد. تمامی اطلاعاتی که جهت طراحی سایت با وردپرس از پایه تا پیشرفته نیاز دارید در این دوره به صورت رایگان به شما آموزش داده خواهد شد.

آموزش رایگان وردپرس - مدرس

مدرس دوره

صادق انوری پور

آموزش رایگان وردپرس - زمان و جلسات دوره

زمان و تعداد جلسات

حدود ۲ ساعت و نیم - ۱۹ جلسه

آموزش رایگان وردپرس - سطح دوره

سطح دوره

مقدماتی و متوسط

آموزش رایگان وردپرس - تعداد دانشجویان

تعداد دانشجویان

۲۵۰+ دانشجو

آموزش رایگان وردپرس - هزینه : رایگان

هزینه دوره

رایگان

ویدیو معرفی دوره آموزش وردپرس

وردپرس چیست و با وردپرس چه سایتهایی را می توانم طراحی کنم؟

وردپرس یکی از محبوبترین سیستمهای مدیریت محتوای وبسات است که امکانات بی نظیری را جهت ایجاد و مدیریت وبسایت در اختیار شما قرار می دهد. با وردپرس شما به راحتی می توانید انواع وبسایتها نظیر شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی ، آموزشی و ... را راه اندازی نمایید و امکانات حرفه ای سایت ها بزرگ را نیز از طریق افزونه ها به سایت خود اضافه نمایید. با توجه به محبوبیت وردپرس این سیستم روز به روز در حال گسترش است و هر روز امکانات جدیدتری به آن افزوده می شود.

آموزش رایگان طراحی سایت با وردپرس - وردپرس چیست؟
آموزش رایگان طراحی سایت با وردپرس

آیا پس از گذراندن دوره طراحی سایت با وردپرس می توانم سایت طراحی کنم؟

در دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس با طراحی سایت از صفر آشنا می شوید. تمامی اطلاعاتی که جهت راه اندازی یک سایت به آن نیاز دارید را در این دوره فرا خواهید گرفت و پس از تسلط بر موارد تدریس شده به راحتی قادر خواهید بود سایتهای شخصی و شرکتی را طراحی نمایید. جهت طراحی سایت فروشگاهی شما علاوه بر آشنایی با وردپرس نیاز دارید به افزونه ووکامرس نیز مسلط شوید که آنرا نیز در دوره دیگری به شما آموزش خواهیم داد.

دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس به چه پیشنیازهایی نیاز دارد؟

در دوره آموزشی طراحی سایت با وردپرس مباحث از پایه تدریس می شوند و نیاز به هیچ دانش اولیه ای در زمینه طراحی سایت نمی باشد. اگر در مورد طراحی سایت اطلاعاتی ندارید نگران نباشید ما در این دوره به ساده ترین روش مفاهیم را به شما آموزش داده ایم.

آموزش رایگان طراحی سایت با وردپرس - پیشنیازها