نکات مهم در انتخاب قالب ورردپرسی

هفت نکته مهم در انتخاب قالب وردپرسی

در این مقاله نکات مهم در انتخاب قالب ورردپرسی که باید به آنها توجه نمایید را بررسی میکنیم. حتما قبل از خرید یک قالب وردپرسی به نکاتی که در این مقاله اشاره کردیم توجه نمایید.

1- نمایش صحیح متون فارسی در قالب وردپرس

یکی از مهمترین نکاتی که باید به آن توجه نمایید پشتیبانی قالب مورد نظرتان از زبان فارسی است. اگر قالب مورد نظرتان به درستی از زبان فارسی پشتیبانی نکند در طراحی و مدیریت سایتتان با چالشهای جدی رو به رو خواهید شد.

 

2- ظاهر زیبا و کاربر پسند قالب وردپرس

خیلی مهم است که ظاهر سایتتان مطابق با طراحی روز و سلیقه اکثریت کاربران اینترنت باشد. بلاخره شما سایت را برای استفاده و برقراری ارتباط با مخاطبینتان طراحی کرده اید.

 

3-  ریسپانسیو و واکنشگرا بودن قالب وردپرس

امروزه کاربران اینترنت هر کدام با یک نوع دستگاه از سایت شما دیدن می کنند. یک نفر با موبایل ، یک نفر با تبلت و دیگری با کامپیوتر یا لپ تاپ. این خیلی مهم است که سایتتان به همه کاربران به درستی نمایش داده شود.

 

4- سرعت قالب وردپرس

فکر کنید وارد سایتی میشوید که خیلی طول میکشد تا بارگذاری شود ، احتمالا شما آن سایت را میبندید و مطلب مورد نظرتان را از سایتی که سرعت بهتری دارد مشاهده می کنید. پس سرعت قالب را جدی بگیرید.

 

5- مناسب بودن قالب وردپرس با هدف سایت

اگر میخواهید یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی نمایید باید از بین یکسری قالب ها انتخاب نمایید و اگر قصد راه اندازی سایت شرکتی دارید از بین یکسری قالب دیگر. قالبی که انتخاب می نمایید باید با نوع کارتان سازگاری داشته باشد. علاوه بر امکانات دلیل دیگر آن سازگاری با افزونه های مورد نیازتان است ، چون زمانی که شما سایتتان فروشگاهی است قرار است از یکسری افزونه ها استفاده نمایید و زمانی که سایتتان شرکتی است از افزونه های دیگری.

 

6- تعداد نصب قالب وردپرس

مورد دیگری که نیاز هست هنگام تهیه قالب به آن توجه کنید این است که قالب مورد نظرتان توسط افراد زیادی دانلود و نصب شده باشد. هرچه این عدد بالاتر باشد شما خیالتان راحت تر خواهد بود که قالب توسط افراد بیشتری تست شده است و احتمالا بیشتر مشکلات آن برطرف شده اند.

 

7- پشتیبانی منظم تیم سازنده قالب وردپرس

هر چه یک قالب تیم پشتیبانی قوی تری داشته باشد احتمال اینکه مشکلات اون قالب سریعتر حل شود بیشتر است. علاوه بر آن با توجه به اینکه وردپرس و افزونه ها دائما در حال بروز شدن هستند قالبها هم برای سازگاری بیشتر نیاز به بروز شدن دارند. پس دقت کنید تیم پشتیبانی قالبتان ، قدرتمند و منظم باشند.

پیشنهاد می کنیم مطلب زیر را نیز مطالعه نمایید.
ویژگی های وردپرس که باعث محبوبیت آن شده

در این مقاله نکات مهم در انتخاب قالب ورردپرسی که در هنگام تهیه قالب به آن توجه نمایید را مورد بررسی قرار دادیم. چنانچه موارد دیگری به نظرتان می رسد حتما از طریق نظرات با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید